0 0 Kč
Cena celkem 0 Kč
Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Info Tento produkt byl zakoupen více než 20 krát

Kryt pod motor SEAT LEON ST (5F8) - Plech

Kryt pod motor SEAT LEON ST (5F8) - Plech je vyroben z 2mm plechu s maximální přesností. Garantuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů. Náš kryt motoru prodlužuje životnost motorové části jako je například: alternátor, čerpadlo, řemeny a napínací kladky, řídící jednotky a elektroinstalace. Číst více >
Výroba na zakázku Odeslání bězně do 14 dní
Celkem: 3 665 Kč s DPH
3 029 Kč bez DPH

Popis

Jedinečné plechové kryty od firmy krytypodmotor.cz jsou vyráběny z pevných a odolných materiálů nejvyšší jakosti s maximální přesností, tak aby zajistili tu nejlepší ochranu motoru. Všechny kryty jsou vyrobeny pomocí přesného zaměření podvozku daného vozidla. Při výrobě těchto krytů pod motor je použita technologie CNC obrábění a každý kryt je důkladně otestován na vozidle tak, aby nedocházelo k problémům s montáží. Kryt pod motor splňuje správnou funkčnost, chrání Váš motor co nejefektivněji a ušetří Vaší kapse na opravách motorových dílů. Plechový kryt pod motor obsahuje veškerý montážní materiál pro snadnou instalaci na Váš vůz.

Plechové kryty - Výhody

  1. Vysoká mechanická a chemická odolnost vůči ledu, vodě, prachu, kamení, blátu a posypových materiálů jako je sůl a štěrk. Také zamezuje úniku provozních kapalin.

  2. Snižuje rizika koroze a poškození elektrických součástek v motorové části.

  3. Optimalizuje lepší proudění teplého vzduchu v motorové části a tím snižuje spotřebu paliva.

  4. Snižuje hlučnost motoru a díky krytu je cesta s Vaším vozem komfortnější.

  5. Šetří náklady na opravu mechanických a elektro dílů ve Vašem vozidle.

Parametry

Typ Kryt pod motor
Materiál Plech
Kód MM00910
EAN 8595698041647
Váha 10.00 kg
Záruka 24 měsíců
Vyráběn v letech 2013 - 2019
Tloušťka 2mm
Počet balíků v dodávce 1